ВД Школа
Фильтр

- грн
Подкатегория
Издательство
Возраст
Язык
Автор
Серия

ВД Школа

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
 Казки дядечка Римуса або оповідки про пригоди Братика Кролика, Братика Лиса та всіх-всіх-всіх.
Дитячий бестселер. Джоель Гарріс. Казки дядечка Римуса або оповідки про пригоди Братика Кролика, Братика Лиса та всіх-всіх-всіх. Джоель Гарріс - американський письменник, автор всесвітньо відомих книжок для дітей. Дана книга являється новим український переказом казок дядечка Римуса про..
145.00грн
 Приключения барона Мюнхаузена. Рудольф Распэ.
Детский бестселлер. Рудольф Распе. Приключения барона Мюнхаузена. Вниманию украинских читателей предлагается наиболее полная версия приключений веселого и находчивого фантазера и выдумщика всех времен и народов - барона Мюнхаузена. В книге описываются многочисленные невероятные приключе..
155.00грн
 Таємниця покинутого замку.  О.Волков
Дитячий бестселер. О. Волков. Таємниця покинутого замку Це остання повість про неймовірні пригоди хороброї дівчинки Енні та її незвичайних вірних друзів Страшила, Дроворуба та Лева, які мешкають в далекій красивій Чарівній країні. Цього разу Чарівній країні загрожує несподівана небезпека..
175.00грн
 Фантастичний бестселер Часодії. Подарунковий комплект
Подарунковий комплект "Часодії".  Автор: Н. Щерба До набору увійшли: Часовий ключ. Часове серце. Часова вежа. Часове імя. Часограма. Часова битва.  Подарунок — незвичайний шкіряний браслет.   Бестселер ЧАСОДІЇ вперше видається ..
1,200.00грн
Samotni.com. Барбара Космовська
Samotni.com. Барбара Космовська Серія. Сучасна європейська підліткова книга Юну дівчину Йоанну важко не помітити в натовпі. Ще б пак — копиця рудого волосся, фіолетовий шалик та куртка-мілітарі роблять свою справу. А Віктора нічого не вирізняє серед натовпу — хіба що смуток в очах та стар..
105.00грн
«Лотта та її "катастрофи". Фокус-покус і кіно»
Серія Лотта та її катастрофи   Книга 4«Лотта та її "катастрофи". Фокус-покус і кіно» Автор: Аліс Пантермюллер Видавничий дім: Школа Юна німкеня Лотта вже встигла ознайомити із своїми «катастрофами» добрячу частину українських підлітків. Їх вже не потрібно переконувати, що..
165.00грн
Арнольд — рятівник овець
Арнольд - рятівник овець. Автор : Ґунді Герґет Видавництво: Школа Відтепер кожна дитина знатиме, як подолати будь-які труднощі, продемонструвавши всім свою сміливість і завзятість! Бо відважність — так само легко, як це написано про головного героя великоформатної яскраво проілю..
160.00грн
Беррі, гангстер і купа клопотіва. Малгожата Стрековська-Заремба.
Дитячий бестселер. Беррі, гангстер і купа клопотіва. Малгожата Стрековська-Заремба. Життя хлопчика Куби нудне й одноманітне, а у дворі нічого не відбувається, тим часом як інші діти мають неймовірні пригоди. Та і друзів у Куби всього нічого — гарний, мов дівчинка, Войтек та потворний кудлат..
120.00грн
Вереда. Грицько Бойко
Вереда.  Збірка кращих творів для дітей.  Автор - Грицько Бойко Серія - Шедеври української дитячої поезії. До збірки "Вереда" увійшли найкращі твори поета Грицька Бойка: "Бабуся і внук", "Я тільки держу", "Море й так солоне", "Булка з маслом" та ін.  Вони цікаві, сміш..
90.00грн
Веселі пригоди Мицика і Кицика. Ю. Чеповецький.
Дитячий бестселер. Ю. Чеповецький. Веселі пригоди Мицика і Кицика. Книжка відомого дитячого письменника Юхима Чеповецького розповіє про веселі пригоди мишеняти Мицика та його друга кота Кицика.  Письменник написав її ще в 1968 році. Вже не одне покоління дітей прочитало історію про..
140.00грн
Веселі хтосики. Ганна Чубач
Веселі хтосики.  Збірка кращих творів для дітей.  Автор - Ганна Чубач Серія - Шедеври української дитячої поезії. Книжка Ганни Чубач "Веселі Хтосики" містить в собі веселі віршики для малечі, жартівливі казочки, абетки, скоромовки, загадки, лічилки і є чи не найкращою збірк..
90.00грн
Весёлые приключения Мыцика и Кыцика. Е. Чеповецкий.
Детский бестселлер. Е. Чеповецкий. Весёлые приключения Мыцика и Кыцика. Книга известного детского писателя Ефима Чеповецкого повествует о веселых приключениях мышонка Мыцика и его друга кота Кыцика. Писатель написал ее еще в 1968 году. Уже не одно поколение детей прочитало историю про н..
140.00грн
Вкусных вам ромашек.  Р. Курмашев
Вкусных вам ромашек.   Автор - Р. Курмашев Cборник поэзий и сказок для детей под интересным названием "Вкусных вам ромашек". Простые эмоциональные стихи и яркие иллюстрации заинтересуют малыша и позволят ему познакомиться с миром природы. На страницах книги ребенок найдет д..
80.00грн
Вовча пастка. Пригоди Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька
Дитячий бестселер. Пригоди Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька. Е. Рауд. Вовча пастка. Ця книжка про цікаві пригоди трьох маленьких чоловічків: Муфтика, Півчеревичка та Мохобородька. Цього разу на наших друзів чекає безліч надзвичайних пригод у таємничому лісі. Маленькі чоловічки мрію..
140.00грн
Вогняний бог Марранів.  О.Волков
Дитячий бестселер. О. Волков. Вогняний бог Марранів . Автор у своїй захоплюючій книзі "Вогняний бог Марранів" продовжує розповідь про події, що відбуваються в Чарівній країні. Урфін Джюс,стає "вогненним богом" і намагається пересварити всі народи й панувати над ними. Але н..
175.00грн
Всі добрі люди - одна сім'я. В. Сухомлинський.
В. Сухомлинський. Всі добрі люди - одна сім'я. В цій книзі зібрано безліч мудрих казок, повчальних оповідань, притч, новел, написаних великим українським педагогом і письменником Василем Сухомлинським.  В неї увійшли твори не тільки з людьми в якості дійових осіб. На її сторінках ви так..
145.00грн

Приватне підприємство Видавничий дім "Школа" розпочало свою діяльність у 2002р. Заснував його Василь Федієнко - автор найпопулярнішого в Україні «Букваря-читайлика» та прописів, за якими опановують  навички читання та каліграфічного письма кожен другий український школяр.

«Крок до школи», «Малятко», «Подарунок маленькому генію», "Дивосвіт, "Мамина школа"... У переліку книг видавництва основна увага приділяється розвивальним та навчальним посібникам для дошкільнят.

Також є багато художніх книг для дітей та юнацтва. Твори Всеволода Нестайка, Юхима Чеповецького, Василя Сухомлинського,  Наталі Забіи, Ганни Чубач, Грицька Бойка доповнені чудовими ілюстраціями та красивою палітуркою стануть бажаним подарунком для малечі.