Талант (видавництво)
Фильтр

- грн
Подкатегория
Издательство
Возраст
Язык

Талант (видавництво)

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Казки про принцес. Талант
Казки про принцес. Видавництво: Талант Серія"Світ казок" Казки – це диво і пригоди, завдяки яким дитинство запам’ятовується як яскраве, чудове свято. Однак це ще й уроки доброти, милосердя, справедливості. Ці дивовижні історії навчать малюка життєвої мудрості, навчать відрізняти д..
27.00грн
Купи слона! Або маленькі пригоди великої Софійки
  Купи слона! Або маленькі пригоди великої Софійки Дитяча проза і поезія. Автор: Дмитро Кузьменко Коли вірити шкільній вчительці пані Стефанії Любомирівні, «Софія, прошу, могла би бути сущим ангеликом. СУЩИМ! Якби…» та Софійка не хотіла робитися ангеликом аж одразу, бо ії так..
115.00грн
Читаємо по складах Гавеня і соловей
  Читаємо по складах Гавеня і соловей Автор: Василь Сухомлинський Зворушливі оповідання Сухомлинського, написані для дітей і про дітей, давно вже стали класикою дитячої літератури. Ці твори якнайкраще підходять для самостійного читання - і красою мови, й глибоким повчальним зміст..
20.00грн
Читаємо по складах Ледача подушка
  Читаємо по складах Ледача подушка Автор: Василь Сухомлинський Зворушливі оповідання Сухомлинського, написані для дітей і про дітей, давно вже стали класикою дитячої літератури. Ці твори якнайкраще підходять для самостійного читання - і красою мови, й глибоким повчальним змістом..
20.00грн
Читаємо по складах Суниці для Наталі
  Читаємо по складах Суниці для Наталі Автор: Василь Сухомлинський Зворушливі оповідання Сухомлинського, написані для дітей і про дітей, давно вже стали класикою дитячої літератури. Ці твори якнайкраще підходять для самостійного читання - і красою мови, й глибоким повчальним зміс..
20.00грн
Читаємо по складах Як котові стало соромно
  Читаємо по складах Як котові стало соромно Автор: Василь Сухомлинський Зворушливі оповідання Сухомлинського, написані для дітей і про дітей, давно вже стали класикою дитячої літератури. Ці твори якнайкраще підходять для самостійного читання - і красою мови, й глибоким повчальни..
20.00грн
 Заєць та чарівний барабан. Серія Читаю сам. 1 рівень
 Заєць та чарівний барабан. Серія Читаю сам. 1 рівень Автор:Заржицька Аліна Видавництво Талант Серія - Читаю Сам. Якщо Ваш малюк уже навчився читати по складах, але не дуже полюбляє читати все, що Ви йому пропонуєте, ця книга саме те, що Вам потрібно!!!  Оповідання, ..
47.50грн
English для дітей. Борзова В.В
English для дітей. Борзова В.В Автор: Борзова В.В Повноколірне видання. Ця книга доможе дорослим, які прагнуть допомогти дитині легко і з задоволенням вивчату англійську мову. Веселі вірші й малюнки не дозволять малятам нудьгувати на заняттях. Діти в доступній і захоплюючій фор..
154.00грн
English для дітей. Завтра в школу А5
English для дітей. Завтра в школу Автор: Борзова В.В Повноколірне видання. Ця книга доможе дорослим, які прагнуть допомогти дитині легко і з задоволенням вивчати англійську мову. Веселі вірші й малюнки не дозволять малятам нудьгувати на заняттях. Діти в доступній і захоплюючій ..
53.00грн
Велика книга маленького генія: 777 логічних ігор для дітей
Велика книга маленького генія: 777 логічних ігор для дітей Видавництво: "Талант" Автори: Гордієнко Н.І., Гордієнко С.А., Формат А4 (205*285 мм),тверда обкладинка, 224 стор. Велика книга маленького генія: 777 логічних ігор для дітей - це одна з найкращих книг для всебічного розвитк..
193.00грн
Говоримо правильно. Архипова О.Д.
Говоримо правильно. Автор Архипова О.Д. Видавництво Талант Серія - завтра в школу.      Книгa признaчена для рoботи з дітьми стaршого дошкільнoго вiку.У пoсібнику зібранo матеріал із розвитку мoвлення,лексико-граматичних категорій,інтелектуального і твoрчого мислен..
68.00грн
Китеня Тимко ч.1. Серія Читаю сам. 2 рівень
Китеня Тимко ч.1. Серія Читаю сам. 2 рівень Автор Задерецька О.В Видавництво Талант Серія - Читаю Сам. Якщо Ваш малюк уже навчився читати по складах, але не дуже полюбляє читати все, що Ви йому пропонуєте, ця книга саме те, що Вам потрібно!!!  Автор пропонує надзвича..
44.00грн
Китеня Тимко ч.2. Серія Читаю сам. 2 рівень
Китеня Тимко ч.2. Серія Читаю сам. 2 рівень Автор Задерецька О.В Видавництво Талант Серія - Читаю Сам. Якщо Ваш малюк уже навчився читати по складах, але не дуже полюбляє читати все, що Ви йому пропонуєте, ця книга саме те, що Вам потрібно!!!  У цій новій книзі малюк..
42.50грн
Країна головоломок. 777 логічних ігор.
Країна головоломок. 777 логічних ігор. Видавництво: "Талант" Формат А4 (205*285 мм),тверда обкладинка, 224 стор. Всім відомо, що розгадувати головоломки — це справжнє задоволення. А розгадувати веселі головоломки — це взагалі подвійне задоволення. Саме таку книгу ми вам пропонуємо. З ..
249.00грн
Логіка для дітей. Борзова В.В.
Логіка для дітей. Борзова В.В. Серія - Завтра в школу Книга допоможе тим, хто займається розвитком інтелекту і логічного мислення дитини-дошкільника. Виконуючи завдання, що подані в захоплюючій формі, дитина буде вчитися порівнювати і класифікувати предмети, будувати упорядковані ряди за..
39.00грн
Маленький помічник. Серія Читаю сам. 1 рівень
Маленький помічник. Серія Читаю сам. 1 рівень Автор Задерецька О.В Видавництво Талант Серія - Читаю Сам. Якщо Ваш малюк уже навчився читати по складах, але не дуже полюбляє читати все, що Ви йому пропонуєте, ця книга саме те, що Вам потрібно!!!  Оповідання, зібрані т..
43.50грн