Вид-во Старого Лева
Фильтр

- грн
Подкатегория
Издательство
Возраст
Язык

Вид-во Старого Лева

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
 Коли ще звірі говорили.
Коли ще звірі говорили. Автор:Іван Франко. Коли ще звірі  говорили» – казки класика української літератури Івана Франка, відомі не одному поколінню читачів. У вчинках казкових персонажів легко «прочитати» людські риси і навіть вади, як-от хитрощі чи підступність і жорстокість. Ал..
165.50грн
Все починається в 13
Все починається в 13 Автор:Бердт Валентин Герої нової повісті Валентина Бердта – підлітки, які опинилися влітку в селі, розраховуючи на страшенну нудьгу. Натомість вони потрапляють у справжні пригоди, не раз навіть містичні – з нічними походами на цвинтар, духами померлих, відьмами, екстр..
66.00грн
Гармидер у школі.
Гармидер у школі. Серія: Дитячі книги для читання Автор:Джеремі Стронґ Як?! До Вашої школи ще й досі не завітала міс Гармидер? Спробуйте попросити про це ва­шого директора – адже міс Гармидер зазвичай працює вчителем на підміну. Ніхто зі школярів не відмовився би від такої ..
75.00грн
Джуді Муді віщує майбутнє.
Джуді Муді віщує майбутнє. Видавництво Сарого Лева Автор: Меган МакДоналд   Пригоди веселої дівчини Джуді Муді продовжуються!   У четвертій книзі вона вирішила вдосконалити свої знання та здібності ворожки. І їй байдуже, що друзі та родичі мають великі сумніви ..
76.00грн
Джуді Муді рятує світ.
Джуді Муді рятує світ. Видавництво Сарого Лева Автор: Меган МакДоналд   Третя захоплююча книга про кумедне дівчисько ДЖУДІ МУДІ.   Що робити, якщо ти хочеш врятувати світ, а твоя родина нищить тропічний ліс? Джуді Муді не здається і починає з малого, адже &nb..
76.00грн
Казки Різдва.
Казки Різдва. Автор:Матіяш Б. Христос прийшов на землю беззахисним немовлятком, у простоті та щирості. Дива, які відбувалися під час цієї події були також величні й прості одночасно. Як не вистачає нам розуміння цього у щоденній суєті . А на передодні  світлого свята Різдва дуже ..
164.00грн
Мишкові Миші.
Мишкові Миші. Автор:Вдовиченко Г. Одразу дві захопливі історії від відомої письменниці Галини Вдовиченко про пригоди мишачого рок-гурту – «Мишкові Миші» та «Зірковий час Мишкових Мишей» – виходять під однією обкладинкою. Що може об’єднати звичайну сіру мишу, комп’ютерну мишку, л..
128.00грн
Мудрі казки.
Мудрі казки. Видавництво: "Харків Юнісофт" Серія"Вечір з казкою" Казки – це диво і пригоди, завдяки яким дитинство запам’ятовується як яскраве, чудове свято. Однак це ще й уроки доброти, милосердя, справедливості. Ці дивовижні історії навчать малюка життєвої мудрості, навчать відр..
57.00грн
Пес на ім’я Мані або абетка грошей.
Пес на ім’я Мані або абетка грошей. Автор:Шефер Бодо Кіра знаходить пораненого пса. Виявляється, пес уміє розмовляти! Він відгукується на кличку Мані і знає все про гроші. Дуже скоро Кіра, прислухаючись до порад Мані і сама стає справжнім фінансовим експертом і допомагає іншим п..
88.00грн
Привіт, це я!
Привіт, це я! Видавництво Старого Лева Автор: Грьонтверд Ніна Книга «Привіт, це я» адресована у першу чергу дівчатам підліткового віку. Вона має вигляд особистого щоденника дванадцятирічної норвезької дівчини Уди. Перехідний вік змусив її дратуватися та бути незадоволеною собою, повед..
130.00грн
Барвистий світ. Розмальовка-антистрес
Барвистий світ. Розмальовка для спокою та натхнення. Вік 10-100 Автор Міллі Маротта   Арт-терапія - чудовий спосіб подолати стрес! Зроби яскравим свій світ! Розірви сірий туман буденності жвавими кольорами своєї фантазії та додай дзвінких нот у сумну одноманітність ..
107.00грн
Велика розмальовка з цифрами
Велика розмальовка з цифрами Видавництво Старого Лева підготувало справжню велику розмальовку для дітей та дорослих. Тепер малювання може стати справжньою сімейною справою. А також допоможе малюкам вивчити цифри, навчить поєднувати кольори. Ця розмальовка забеспечить Вам та Вашим малю..
133.00грн
Дивосвіт. Розмальовка-антистрес
Дивосвіт. Розмальовка для спокою та натхнення. Вік 10-100 Автор Міллі Маротта   Арт-терапія - чудовий спосіб подолати стрес! Зроби яскравим свій світ! Розірви сірий туман буденності жвавими кольорами своєї фантазії та додай дзвінких нот у сумну одноманітність життя!..
107.00грн
Загублений океан. Розмальовка-антистрес
Загублений океан. Розмальовка-антистрес Вік 10-100 Автор Басфорд Джоанна Кожен дорослий хоч раз в житті мріє на 15 хвилин знову стати дитиною!   "Загублений океан" - це графічні пригоди у глибині хвиль, де безліч зображень тільки й чекають, щоб їх розмалювали та..
130.00грн
Зачарований ліс. Розмальовка-антистрес
Зачарований ліс. Розмальовка-антистрес Вік 10-100 Автор Басфорд Джоанна Кожен дорослий хоч раз в житті мріє на 15 хвилин знову стати дитиною!   Скористайтеся кольоровими фломастерами чи олівцями, щоб додати їм барви, або візьміть чорну ручку з тонким стержнем – і тво..
130.00грн
Країна Мумі-тролів. Книга друга
Країна Мумі-тролів. Книга друга Автор: Янссон Туве Серія: Дитячі книги для читання Видавництво Старого Лева Книга друга з серії «Країни Мумі-тролів» – це нові неповторні зустрічі з милим сімейством Мумі-тролів та їхніми багатьма друзями. Маленькі герої книжки підросли на..
99.00грн