Країна Мрій
Фильтр

- грн
Подкатегория
Издательство
Возраст
Язык
Автор

Країна Мрій

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
 Пригоди журавлика. Нестайко
 Пригоди журавлика. Автор - Всеволод Нестайко Всеволод Зіновійович Нестайко — один з найвідоміших дитячих письменників не лише в Україні, але й за її межами. Його твори перекладені 20-ма мовами. Навіть самі непосидючі дітлахи з великий задоволенням читають/слухають книги Всеволода Не..
75.00грн
Івасик Телесюк. Країна мрій
Івасик Телесюк.  Видавництво Країна мрій Автор: Антон Сіяніка Івасик Телесюк - це нова сучасна історія про хлопчика, який потрапляє у Чудовий світ казки. У цій книзі на читача чекають перші 5 пригод:  Івасик Телесюк і Баба Яга; Івасик Телесюк і Кощій Безсмертний; Івасик..
131.00грн
В країні Місячних зайчиків
 В країні Місячних зайчиків Автор: Всеволод Нестайко Всеволод Зіновійович Нестайко — один з найвідоміших дитячих письменників не лише в Україні, але й за її межами. Його твори перекладені 20-ма мовами. Навіть самі непосидючі дітлахи з великий задоволенням читають/слухають книги Всево..
75.00грн
Казки п'ятихвилинки на добраніч. Країна мрій
Казки п'ятихвилинки на добраніч Видавництво Країна мрій Автор Сем Теплін Ці короткі та зворушливі історіі неодмінно сподобаються Вам і Вашій дитині.Ви познайомитеся з котиком і песиком та з їхніми веселими друзями, разом із героями потрапите в неймовірні пригоди. Казки-пятихвилин..
139.00грн
Казки п'ятихвилинки про принців і принцес. Країна мрій
Казки п'ятихвилинки про принців і принцес. Країна мрій Видавництво Країна мрій Колись давно жили собі хоробрий принц, красуня-принцеса, могутній король, лиха королева, й підступний чарівник, який сконструював летючого коня... Усі вони - герої захопливих казочок, зібраних у цій книжечці. Ц..
139.00грн
Паці на паті. З порадами для маленьких поросят Шмід С.
Паці на паті. Шмід С. Видавництво Віват Харків Вас ніколи не запрошують на гостину? Може, ви просто неправильно поводитесь за столом? Перед вами кращий посібник для всіх, хто мріє навчитися хороших манер. Прислухаючись до порад цієї веселої та корисної книжки, будь-яке порося стане вихова..
85.00грн
Щоденник Слабака. Бридка правда. 5 книга
Щоденник Слабака. Бридка правда. 5 книга Видавництво: Країна Мрій Автор: Кінні Д. Ґреґ Гефлі завжди поспішав вирости. Та чи справді процес дорослішання такий, яким його уявляють діти? Перед Ґреґом раптово постають проблеми спільних вечірок для дівчат і хлопців, збільшення кола об..
147.00грн
Щоденник слабака. Зоряний час Родрика. Книга 2
Щоденник слабака. Зоряний час Родрика. Книга 2 Видавництво: Країна Мрій Автор: Кінні Д. Другий Щоденник Слабака. Продовження родовження історії родини Гефлі.  Ґреґ Гефлі розповідає розповідає про літні канікули й про свої намагання не вскочити скочити в халепу після поверн..
147.00грн
Щоденник слабака. Канікули псу під хвіст. Книга 4.
Щоденник слабака. Канікули псу під хвіст. Книга 4. Видавництво: Країна Мрій Автор: Кінні Д. Настали літні канікули – погода чудова, і всі діти веселяться надворі. А де ж Ґреґ Гефлі? Вдома, грається у відеоігри за запнутими шторами. Ґреґ не приховує, що йому «більше до вподоби при..
147.00грн
Щоденник слабака. Книга 1
Щоденник слабака. Книга 1 Видавництво: Країна Мрій Автор: Кінні Д. Дитинство — жахлива пора. Й кому це знати краще, як не Ґреґу Гефлі! Середня школа, де вчорашня дрібнота опиняється серед рослявих і недобрих підлітків, які вже й бороду голять, це просто катастрофа якась. Але Ґреґ..
147.00грн
Щоденник слабака. Остання крапля. Книга 3
Щоденник слабака. Остання крапля. Книга 3 Видавництво: Країна Мрій Автор: Кінні Д. Гляньмо правді у вічі: Ґреґ Гефлі ніколи не перестане бути слабаком. Просто треба, щоб хто-небудь пояснив це Ґреґовому батькові. Для дітей молодшого і середнього шкільного віку. Тверда палі..
147.00грн
«Хочу все знати. Як виготовляють звичайні речі?»
«Хочу все знати. Як виготовляють звичайні речі?» Видавництво:Країна Мрій Автори: Славін Білл, Славін Джим Книга розповідає, як із природної сировини виготовляють понад шістдесят предметів повсякденного вжитку. Із якого матеріалу роблять компакт-диски, як виробляють шовк, ол..
165.00грн
Відверта розмова про "ЦЕ". Перший підручник про секс для вашої дитини
Відверта розмова про "ЦЕ". Перший підручник про секс для вашої дитини Видавництво: Країна Мрій Усі дітлахи надзвичайно допитливі. І рано чи пізно вони зацікавляться своїм тілом. Ця книга – перший підручник про секс для дітей 6-9 років, він стане порадником у найінтимніших питаннях, я..
235.00грн
Звідки я взявся? Правдиві відповіді на незручні питання
Звідки я взявся? Правдиві відповіді на незручні питання Видавництво: Віват Ваша дитина почала ставити «незручні» запитання? Це змушує вас червоніти? До того ж ви не знаєте, як коректно й правдиво на них відповісти? У нагоді стане ця чудово ілюстрована книжка. У ній доступною мовою роз’ясн..
156.00грн
Зроби абетку сам
Зроби абетку сам Видавництво:Країна Мрій Автори: Оксана Чорновіл З цією книгою дітлахи подорожуватимуть до чарівної країни, що називається Абетка. Вивчати літери за підручниками досить нудно, а тут випадає така чудова нагода створити усі літери власноруч! Для цього їм знадобляться..
50.00грн