наборы для творчества, раскраски
Фильтр

- грн
Издательство
Возраст
Язык

наборы для творчества, раскраски

наборы для творчества, раскраски

Выберите подкатегорию

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
Модниця на всі 100%. Набір для моделювання одягу.
Модниця на всі 100%. - чудовий ігровий набір для дівчат із серії Сама собі модельєр. До набору увійшли: 4ляльки-принцеси, трафарети одягу та аксесуарів, тканини»-самоклейки з різноманітними візерунками, рекомендації та підказки. За допомогою трафаретів можна перенести обрані деталі од..
195.00грн
Принцеса на всі 100%. Набір для моделювання одягу.
Принцеса на всі 100% - чудовий ігровий набір для дівчат із серії Сама собі модельєр. До набору увійшли: 4ляльки-принцеси, трафарети одягу та аксесуарів, тканини»-самоклейки з різноманітними візерунками, рекомендації та підказки. За допомогою трафаретів можна перенести обрані деталі од..
195.00грн
Барвистий світ. Розмальовка-антистрес
Барвистий світ. Розмальовка для спокою та натхнення. Вік 10-100 Автор Міллі Маротта   Арт-терапія - чудовий спосіб подолати стрес! Зроби яскравим свій світ! Розірви сірий туман буденності жвавими кольорами своєї фантазії та додай дзвінких нот у сумну одноманітність ..
107.00грн
Велика розмальовка з цифрами
Велика розмальовка з цифрами Видавництво Старого Лева підготувало справжню велику розмальовку для дітей та дорослих. Тепер малювання може стати справжньою сімейною справою. А також допоможе малюкам вивчити цифри, навчить поєднувати кольори. Ця розмальовка забеспечить Вам та Вашим малю..
133.00грн
Гаррі  Поттер книжка-розмальовка
Гаррі Поттер  книжка-розмальовка Видавництво: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА Серія: Гаррі Поттеріада Вік: 2 - 102 Ви читали книжки про Гаррі Поттера, ви дивилися кіно, ви вчитувалися в казки Барда Бідла, грали в Квідич і шукали Фантастичних звірів – але тепер, нарешті, настав той час, ..
110.00грн
Дивовижні міста. Розмальовка-антистрес
Дивовижні міста. Розмальовка антистрес Автор Стів Мак-Доналд Останнім часом розмальовки серії антистрес стали надзвичайно популярними. Зявляються все нові і нові серії. Цього разу Ви зможете оживити сірі та буденні міста - будинки, сквери, парки.  Художник Стів Мак-Доналд ст..
97.00грн
Дивосвіт. Розмальовка-антистрес
Дивосвіт. Розмальовка для спокою та натхнення. Вік 10-100 Автор Міллі Маротта   Арт-терапія - чудовий спосіб подолати стрес! Зроби яскравим свій світ! Розірви сірий туман буденності жвавими кольорами своєї фантазії та додай дзвінких нот у сумну одноманітність життя!..
107.00грн
Загублений океан. Розмальовка-антистрес
Загублений океан. Розмальовка-антистрес Вік 10-100 Автор Басфорд Джоанна Кожен дорослий хоч раз в житті мріє на 15 хвилин знову стати дитиною!   "Загублений океан" - це графічні пригоди у глибині хвиль, де безліч зображень тільки й чекають, щоб їх розмалювали та..
130.00грн
Зачарований ліс. Розмальовка-антистрес
Зачарований ліс. Розмальовка-антистрес Вік 10-100 Автор Басфорд Джоанна Кожен дорослий хоч раз в житті мріє на 15 хвилин знову стати дитиною!   Скористайтеся кольоровими фломастерами чи олівцями, щоб додати їм барви, або візьміть чорну ручку з тонким стержнем – і тво..
130.00грн
Квіткова. Розмальовка-антистрес 100% задоволення
Квіткова. Розмальовка-антистрес 100% задоволення Видавництво: Віват Хто сказав, що розфарбовування - це забавка для дітей? Геть стереотипи! Запевняємо, що кожен, хто розгорне цю розмальовку й доторкнеться олівцем або ручкою до чадним вызерунків, уже не зможе відірватися від них, поки не р..
24.00грн
Тварини. Антистрес-альбом
Тварини. Антистрес-альбом Видавництво: Віват Серія "Антистрес-альбом" - це чотири захоплюючі розмальовки для дорослих. Розмальовка  Тварини. Антистрес-альбом стане чудовою розвагою для тих, хто зовсім не вміє малювати, але дуже хоче провести кілька вечорів у творчій атмосфер..
37.00грн
Чарівний сад. Розмальовка-антистрес
Чарівний сад. Розмальовка-антистрес Вік 10-100 Автор Басфорд Джоанна Кожен дорослий хоч раз в житті мріє на 15 хвилин знову стати дитиною!   Ласкаво просимо до графічного світу «Чарівного саду»! Всередині цієї книжки на вас чекає магічний чорно-білий дивокрай, у яком..
130.00грн
  • shoptop
  • клумба
  • кашалот
  • shoplist