учебная литература
Фильтр

- грн
Подкатегория
Издательство
Возраст
Язык
Автор
Серия

учебная литература

учебная литература

В настоящее время родители уделяют особое внимание подготовке ребенка к школе. Этот этап действительно очень важен в развитии будущего школьника. 

В этом разделе Вы найдете самые лучшие пособия для формирования необходимых знаний, умений и навыков.

Выберите подкатегорию

Вид: Список / Сетка
На странице:
Сортировка:
 Азбука от  А до Я, числа от 0 до 10. Серия Подарок маленькому гению
Азбука от А до Я и числа от 0 до 10 Серия Подарок маленькому гению (4-6 лет) Автор : В.Федиенко и др. . Пособия серии Подарок маленькому гению предназначены для детей 4-6 лет в зависимости от предварительной подготовки. Серия Подарок маленькому гению была разработана лучшими педаго..
48.00грн
 Дитяча енциклопедія. Махаон. Динозаври
Дитяча енциклопедія. Динозаври Серія: Дитяча енциклопедія “Махаон” Видавництво Махаон Відкрити незбагненний світ гігантських динозаврів — найбільших тварин, які будь-коли жили на Землі, дізнатися про шляхи еволюції життя на нашій планеті допоможе юному читачеві ця щедро ілюст..
86.00грн
 Заєць та чарівний барабан. Серія Читаю сам. 1 рівень
 Заєць та чарівний барабан. Серія Читаю сам. 1 рівень Автор:Заржицька Аліна Видавництво Талант Серія - Читаю Сам. Якщо Ваш малюк уже навчився читати по складах, але не дуже полюбляє читати все, що Ви йому пропонуєте, ця книга саме те, що Вам потрібно!!!  Оповідання, ..
47.50грн
 Нова енциклопедія для допитлтвих.
Дитяча енциклопедія.  Видавництво Махаон У цій енциклопедії зібрано багато цікавих і корисних відомостей. Юні читачі дізнаються про те, як виникли моря і континенти, про різні природні явища, про сухопутних тварин і про мешканців морів і океанів, про те, що таке Інтернет і як вла..
114.00грн
 Підготовка руки до письма. Дивосвіт (від 4 років).
Підготовка руки до письма. Дивосвіт (від 4 років). Автори: В. Федієнко та ін Посібники серії Дивосвіт  - це робочі зошити для дошкільнят, які укладені згідно з програмами «Дитина», «Я у світі», «Дитина в дошкільні роки», «Українське дошкілля». Завдання у зошитах розподілені на кл..
40.00грн
 Підготовка руки до письма. Дивосвіт (від 5 років).
Підготовка руки до письма. Дивосвіт (від 5 років). Автори: В. Федієнко та ін Посібники серії Дивосвіт  - це робочі зошити для дошкільнят, які укладені згідно з програмами «Дитина», «Я у світі», «Дитина в дошкільні роки», «Українське дошкілля». Завдання у зошитах розподілені на кл..
40.00грн
 Павучок без імені. Серія Читаю сам. 1 рівень
 Павучок без імені. Серія Читаю сам. 1 рівень Автор:Оксана Радушинська Видавництво Талант Серія - Читаю Сам. Якщо Ваш малюк уже навчився читати по складах, але не дуже полюбляє читати все, що Ви йому пропонуєте, ця книга саме те, що Вам потрібно!!!  Оповідання, зібра..
47.50грн
 Про маленького метелика. Серія Читаю сам. 1 рівень
 Про маленького метелика. Серія Читаю сам. 1 рівень Автор:Заржицька Аліна Видавництво Талант Серія - Читаю Сам. Якщо Ваш малюк уже навчився читати по складах, але не дуже полюбляє читати все, що Ви йому пропонуєте, ця книга саме те, що Вам потрібно!!!  Оповідання, зі..
47.50грн
10 історій по складах. Неслухняні тарілки + щоденник читача
10 історій по складах. Неслухняні тарілки + щоденник читача Видавництво: Ранок «10 історій по складах» — серія захопливих книг із короткими текстами для тренування читання. Усі слова в книгах подані великим шрифтом і поділені на склади. Так читачеві-початківцю буде легше розвивати..
21.00грн
10 історій по складах. Хованки на "відмінно" + щоденник читача
10 історій по складах. Хованки на "відмінно" + щоденник читача Видавництво: Ранок «10 історій по складах» — серія захопливих книг із короткими текстами для тренування читання. Усі слова в книгах подані великим шрифтом і поділені на склади. Так читачеві-початківцю буде легше розвив..
21.00грн
100 улюблених біблійних історій. Свідчадо
  100 улюблених біблійних історій Видавництво:Свідчадо Львів   "100 улюблених біблійних історій" - вибрані тексти зі Святого Письма для наймолодших, викладені просто і доступно. Ця книжка чудове відкриття прекрасного Божого світу для дитини і її рідних. Повноколірне вида..
126.00грн
Easy English. Starter Book
EASY ENGLISH  Starter Book Автор: Т. Жирова, В. Федієнко   Даний навчальний посібник "Easy English. Starter Book"  містить англійські слова і сталі словосполучення для оволодіння мінімальним словниковим запасом, які подано доступно та цікаво. Книга дл..
40.00грн
English для дітей. Борзова В.В
English для дітей. Борзова В.В Автор: Борзова В.В Повноколірне видання. Ця книга доможе дорослим, які прагнуть допомогти дитині легко і з задоволенням вивчату англійську мову. Веселі вірші й малюнки не дозволять малятам нудьгувати на заняттях. Діти в доступній і захоплюючій фор..
154.00грн
English для дітей. Завтра в школу А5
English для дітей. Завтра в школу Автор: Борзова В.В Повноколірне видання. Ця книга доможе дорослим, які прагнуть допомогти дитині легко і з задоволенням вивчати англійську мову. Веселі вірші й малюнки не дозволять малятам нудьгувати на заняттях. Діти в доступній і захоплюючій ..
53.00грн
Leichtes Deutsсh.
Leichtes Deutsсh.   Автор: Т. Жирова, В. Федієнко   Мета цього посібника — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими німецькими словами і сталими виразами. У посібнику наведено теми з розвитку усного мовлення дитини, що починає вивчати німецьку мову. Тут ви зн..
35.00грн
«Хочу все знати. Як виготовляють звичайні речі?»
«Хочу все знати. Як виготовляють звичайні речі?» Видавництво:Країна Мрій Автори: Славін Білл, Славін Джим Книга розповідає, як із природної сировини виготовляють понад шістдесят предметів повсякденного вжитку. Із якого матеріалу роблять компакт-диски, як виробляють шовк, ол..
165.00грн
  • shoptop
  • клумба
  • кашалот
  • shoplist